trarzh-CNenfrdeitja
  • (0414) 552 10 23
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Haberler

SİVEREK TİCARET VE SANAYİ ODASI TSE DENETİMİNDEN GEÇTİ

SİVEREK TİCARET VE SANAYİ ODASI TSE DENETİMİNDEN GEÇTİ

SİVEREK TİCARET VE SANAYİ ODASI TSE DENETİMİNDEN GEÇTİ
Siverek Ticaret ve Sanayi Odası (Siverek TSO) İSO 9001–Kalite Yönetimi Sistemi Standardı çerçevesinde TSE tarafından yapılan Gözetim Tetkikini başarıyla tamamladı.

Denetim açılış toplantısında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Salih Serdal Bucak “Hedefimiz her zaman üyelerimize daha kaliteli hizmet vermek ve kaliteyi her geçen gün arttırmaktır. Meclisimiz ve Yönetim Kurulu olarak tüm süreçlerin içerisinde yer aldık, iyileştirmeler için planlamalarda bulunduk ve bundan sonra da daha iyisi için çalışacağız. Emeği geçen personellerimize teşekkürlerini illeti.

TSE Baş Tetkikci Ebru Bali ve TSE tetkikçi görevlisi Hacı Ömer Kahraman tarafından gerçekleştirilen denetim sonrasında TSE EN İSO-9001 belgemizin yeni versiyonuna geçiş yapılarak yenilenmesi doğrultusunda karar verildi.
.
Gerçekleştirilen toplantıya; Siverek TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Serdal Bucak, Oda Sicil Memuru Hayriye Yeşilyaprak,Kalite Temsilcisi ve Akreditasyon sorumlusu Mahmut Akçicek katıldı. @serdal_bucak @rhisarciklioglu @ngunebakan_ @serhatayaydin @izzet.polatoglu @akcicek.adnan @tobbiletisim

© 2020 - Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Resmi Web Sitesi - Web Tasarım: Koray ÇOKOL