İletişim Politikası

İLETİŞİM POLİTİKASI

(0 oy)

Basın ve Halkla İlişkiler servisimiz, Siverek Ticaret ve Sanayi Odası'nın yazılı, görsel, işitsel ve internet basını ile olan ilişkilerini de kamuoyu oluşturma çalışmaları kapsamındaki görev ve sorumluluk bilinciyle, Yönetim Kurulumuzun bilgi ve direktifleri doğrultusunda sürdürmektedir.

Bu kapsamda önümüzdeki dönemde yürütülecek bazı çalışmaların özetlenmesi gerekirse;

Odamız tarafından düzenlenecek toplantılara katılan, bilgi isteyen, basın bildirisi gönderdiğimiz basın temsilcilerinin, çalışmalarımız konusunda en doğru bilgileri edinmeleri sağlanacaktır.

Odamızı ve üyelerimizi ilgilendiren ekonomik ve diğer konulardaki gelişmelere ilişkin basın bültenleri hazırlanarak medya kuruluşlarına iletilecek, Siverek Ticaret ve Sanayi Odası'nın düzenlediği tüm etkinlik, yerli ve yabancı konuklarla olan temaslarına ilişkin haberlerin herhangi bir aksaklığa meydan verilmeksizin haber biçimine dönüştürülerek basın kuruluşlarına ulaştırılması için gerekli önlemler alınacaktır.

Odamıza gelen tüm gazete ve dergiler taranıp, Odayı ilgilendiren gazete kupürleri derlenerek ilgili makamlara sunulacak, Odamızı ve üyelerimizi ilgilendiren önemli ekonomik özel günlerle ilgili Siverek Ticaret ve Sanayi Odası mesajları basına bildirilecektir. Odamızda düzenlenecek toplantılara katılımları etkin bir şekilde sağlanacak olan basın mensupları için gerekli organizasyonlar yapılacak, basında Odamız ile ilgili çıkacak ilanlar hazırlanacak ve yayımlanması sağlanacaktır.

Odamızın faaliyetlerinin gelecek kuşaklara aktarılması bakımından önem taşıyan; bilgi, belge, görüntü ve fotograflar dijital ortamda arşivlenecektir. Basın ve Halkla İlişkiler servisimiz , Odamız çalışmaları, Yönetim Kurulumuzun görüşleri  ve çeşitli konulara ilişkin olarak hazırladığı bültenlerle kamuoyunu bilgilendirme yönündeki çalışmalarını yukarıdaki hedef ve ilkeler ışığında; Siverek Ticaret ve Sanayi Odası'nın menfaatleri doğrultusunda etkin ve verimli bir şekilde bundan böyle de aralıksız sürdürerek, önümüzdeki yeni dönemde Oda yönetimiyle gerek üyelerimiz, gerekse de kamuoyu arasındaki ilişkilerin yürütülmesini en etkili biçimde yerine getirebilmenin çabası içerisindedir.

Siverek Ticaret ve Sanayi Odası www.siverektso.org.tr internet ortamında izlenebilmekte, faaliyetlerimiz bu şekilde de geniş bir kitleye duyurulabilmektedir.

BU HABER 1293 DEFA OKUNDU.